Боротьба з корупцією

Відповідно до частини 2 статті 62 Закону України "Про запобігання корупції" (№ 1700-VII), а також на підставі рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 № 75 на підприємстві розроблено та затверджено Антикорупційну програму приватного акціонерного товариства "Київський електротехнічний завод "Транссигнал" (далі – Програма). 

Антикорупційна програма є базовим документом підприємства, що визначає комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності товариства.

Положення Програми поширюються на всіх осіб, що мають намір вступити в трудові відносини з підприємством, перебувають або припинили трудові відносини з ним.

Згідно з вимогами Програми забезпечується постійний контроль за дотриманням чинного законодавства та усунення попередньо визначених корупційних ризиків у наступних видах діяльності підприємства:

  1. організація та проведення тендерів із закупівлі товарів та послуг;
  2. підготовка та укладення договорів, у т.ч. договорів оренди;
  3. проведення кадрової політики (заповнення вакантних посад, переміщення по посадах, сумісництво, обмеження спільної роботи близьких осіб);
  4. заохочення (преміювання) співробітників;
  5. розподіл відомчого житла у гуртожитку та путівок на базу відпочинку "Десна".

Антикорупційна програма